SLUŽBY

Cenová nabídka
Zdarma a nezávazně Vám vyhotovíme cenovou nabídku dle vašich požadavků. Na našich stránkách nenaleznete odkaz na kalkulaci, a to z jednoho důvodu. Tato kalkulace není nikdy přesná. Raději Vás uvidíme v našich prostorách, kde si můžete prohlédnout naše produkty a doplňky v příjemném klimatizovaném prostředí. Náš vyškolený pracovník s vámi probere a pomůže Vám vybrat optimální řešení pro Váš dům, či byt.

Zaměření
Náš odborný pracovník přijede na Vaše přání, zodpoví případné dotazy, poradí a případně i navrhne nejlepší řešení.

Demontáž
Zkušení a vyškolení pracovníci vybourají Vaše stávající okna a parapety tak, aby Vám co nejméně poškodili ostění Vašich stávajících oken, které případně vždy opraví.

Montáž
Pracovníci Vám osadí nové okna do vybouraných (nových) otvorů tak, aby nenarušily jejich pevnost a stálost. Součástí nového okna je podkladový profil, který plní důležitý úkol. Dále se vymezí prostor podložkami a klíny, okno se ukotví speciální technikou a prostor mezi rámem a zdí se vyplní polyuretanovou pěnou.

Stavební úpravy
Po nainstalování vnitřního parapetu přijde okno z venku osadit lemy, které se v případě objednání venkovního parapetu samozřejmě nepoužívají. Lemy používáme, abychom zabránili šptaným povětrostním podmínkám, kdy se může voda dostat mezi nové okno a stávající venkovní parapet. Každé lemování se silikonuje, aby utěsnění bylo opravdu na 100%. Samotné zednické zapravení vždy řešíme jako jedna z mála firem hrubou maltou a pak samotnou finální verzí - štukem. Nikdy okna zevnitř nelištujeme. Samotné lišty žluknou a odlepují se.

  Doplňky
  Nainstalování žaluzií a případně i sítí proti   hmyzu.

  Likvidace
  Odvoz křídel a rámů.

  Zakončení
  Konečný hrubý úklid, seřízení   nainstalova-
  ných prvků a vypsání   předávajícího proto-
   kolu.

PROČ VÝROBKY OKNOPLAST

  1. Výrobce  – firma OKNOPLAST GROUP je jedním z největších výrobců  oken a dveří v Evropě  s více než 14 lety zkušeností v tomto oboru.
  1. Kvalita -  výrobní proces je zcela automatizovaný a probíhá v souladu s následnými certifikáty  Certifikát ISO 9001 : 2000  a certifikát  CE  udělený Ústaven  výzkumu   okenní techniky IFT Rosenheim.
  1. Vždy o krok napřed –   převratná novinka na Evropském trhu Okenní rám PLATINIUM + skryté panty INVISSO
  1. V základní ceně u nás najdete více příplatkových věcí  -  izolační dvojsklo s tepelným odporem 1,0 W/m2.k ve všech variantách bez dalšího navýšení ceny.
  1. Chytrá řešení – WIN CLICK , WIN STEP
  1. Profesionální služby a servis  - naším cílem je maximální spokojenost zákazníka , proto spolupracujeme jen s prověřenými pracovníky a obchodními partnery.
  1. Záruka 7 let -  kvalitní záruční i pozáruční servis, každé okno má své výrobní číslo, které je centrálně evidováno což zajišťuje jednoduchý postup při reklamaci či výměně skel.