ÚVOD

plastová okna Jihlava | OKNOPLAST-MP s.r.o.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Upozornění! Naše nové internetové stránky naleznete na těchto adresách:


Tato verze stránek již nadále nebude aktualizována. Děkujeme za pochopení.


Firma OKNOPLAST -  MP, s.r.o. je autorizovaný partner skupiny OKNOPLAST Group. Zabýváme se prodejem oken, dveří, výplní, garážových vrat a doplňků. Se společností OKNOPLAST Group čerpáme z dlouholetých zkušeností a dovedností.

Výrobní hala společnosti OKNOPLAST Group je jedna z největších v Evropě. Celá řada CNC strojů a celkové vybavení tohoto výrobního závodu je jedno z nejmodernějších na evropském trhu.

Naše vysoce kvalitní značková plastová okna a dveře jsou vyráběna z německých profilů VEKA, vybavena celoobvodovým kováním špičkové kvality MACO Multimatic, který se považuje odborníky za špičku na trhu. Je nutno dodat, že splňují i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost a design.

Zajišťujeme kompletní servis od zaměření až po samotnou realizaci a vždy na profesionální úrovni. Na- šim cílem  je neustálé zvyšování kvality nejen nabízených produktů ale i služeb. Jsme si vědomi toho, že naše produkty jsou nemalou investicí a proto klademe důraz na to, aby i za několik desítek let plnily dobře svoji funkci.

pro panelové domyBydlíte v panelovém domě?